Slots City
Slots City

Новим гравцям 100 000 ₴ +500 Freespins

Pin Up Casino
Pin Up

Стартовий бонус Pin Up: до 10 000 грн та 250 FS.

Slotoking
Slotoking

150% + 125 FS бонус на перші депозити!

Безкоштовний ігровий автомат Dracula’s Family онлайн


Схожі ігрові автомати:

Опис ігрового автомата

ігровий автомат Dracula's FamilyІгровий автомат Сімейство Дракула такий же барвистий, як його аналог Dracula від NetEnt, але має значно менше ліній виплат, всього 15. На нашому сайті можна грати в обидва онлайн слота. Також є можливість пограти в слот Марко Поло який дуже цікавий.

Огляд грального апарата

Ігровий автомат Dracula’s Family знайомить із власним уявленням про графа та його родину. Як тільки гемблер наважиться грати в ігровий автомат Родина Дракули, слот порадує наступними символами.

Символи слота

  • глава сімейства, та дружина;
  • близнюки, вони ж Вайлд;
  • Франкенштейн має здатність прогресивного множника;
  • красуня дочка примножує виграш під час безкоштовних спинів на 5;
  • фірмовий знак – Скаттер – одночасне випадання їх у кількості від трьох, веде до бонусної гри.

На нашому сайті є безкоштовна версія, але взяти участь у грі на гроші також цікаво. Оскільки ігрові автомати Сімейство Дракула пропонують багатий набір бонусів та перспектив збільшення призу.

Бонусна гра

Можлива поява особливої комбінації під час бонусної гри: все поле зсувається на одну клітинку вправо і якщо від цього складаються виграшні комбінації, вони додаються до призу та множаться спочатку на 2, після 4 та 7.

Ризик гра

Ігровий автомат Draculas Family, як і Sky Way – Playson, дозволяють ризикувати сумою виграшу. Це дає можливість грати у Родина Дракули на подвоєння. Відкриваючи кришки з трунами, треба вгадати, звідки сипатиметься золото. За один підхід трохи більше 10 спроб. Все обнулюється, якщо під кришкою труни опиняються кажани.

Wild це коли близнюки, влаштовують перестрілку на рогатках. Потрапляючи в картинки, не складові виграшні комбінації, з волі випадку роблять їх такими. Призова гра із Родина Дракули на гроші стає особливо привабливою при настанні бонусних обертань.

Гране дозволить повноцінно насолодитись усіма нюансами, підготовленими розробниками. Залежно від того, яка комбінація призвела до 15 обертів, гемблер отримує 5 видів переваг. Це стандартне збільшення призу у 5 і більше разів.

Виграти гроші без вкладень в гру це фінансово безпечно, але прикро зірвати великий банк, що так і залишився віртуальним.

Автор контенту: Рустем Мамієв