Slots City
Slots City

Новим гравцям 200 000 ₴ +500 Freespins

Pin Up Casino
Pin Up

Бонус за перший депозит +400% та 250 FS

Slotoking
Slotoking

150% + 125 FS бонус на перші депозити!

Ігровий провайдер Ігрософт онлайн грати безкоштовно

Самі популярні ігрові автомати Ігрософт

lucky-haunter
rock-climber
gnome

Опис ігрових автоматів від Igrosoft

Ігрові апарати Ігрософт – це п’ять барабанів та дев’ять ліній. Маркування слотів (як і їх комбінації) може бути найрізноманітнішою, ґрунтуючись, головним чином, на тематиці ігрового апарату.

Тематика ігор

  • польотам у відкритий космос
  • мореплаванням
  • пошукам золота і предметів старовини
  • подорожам казковим лісом
  • підземеллями гнома, а також лазіння по стрімких скелях.

Ви також можете стати на момент гри справжнім шпигуном, головною метою якого є розкривати сейфи та видобувати ворожу інформацію щодо важливих об’єктів.

Особливості

Ігрові автомати ІгрософтКомбінації слотів гравець може дізнатися в меню «довідка» або таблиці виплат.
Ігрові автомати Ігрософт на гроші онлайн складаються з п’яти барабанів та дев’яти ліній, на яких і заснована вся гра. Принцип гра є простим і зрозумілим з перших хвилин. Суть її – у обертанні слота.

На слоти нанесені символи, які можуть відкривати додаткові ігрові можливості. До них відносяться міні ігри, ризик гра та всілякі бонуси. Бонуси переважно представлені безкоштовними обертаннями баранів, хоча бувають інші варіанти. Ризик гра пропонує гравцеві зіграти на подвоєння, а міні ігри – це аркадні пригоди, де гравець гратиме за головного персонажа.

Гра на гроші

Грати на гроші не єдина пропозиція від сучасних ігрових апаратів. Тут подбали і про недосвідчених гравців та всіх тих, хто ще не відчув готовності переходити до платної версії гри. Для них доступний тестовий варіант гри, що дозволяє подорожувати азартним ігровим світом без грошових ставок.

Популярні слоти серед українських гравців

Найбільш популярні онлайн слоти Igrosoft в які грають гравці з України це:

Тут гравець зможе вникнути в ігрову механіку без необхідності ризику та здійснення ставок на реальні гроші. Однак використовувати такий режим можна лише для ознайомлення з ігровими особливостями, адже азартні ігри передбачають реальні ставки, без яких азарт просто неможливий.

Ми також зібрали для гравців ігрові автомати і інших виробників таких як гральні автомати Новоматік або слоти Нетент чи ігрові автомати Мегаджек в які можна грати безкоштовно.

Автор контенту: Рустем Мамієв