Slots City
Slots City

Новим гравцям 100 000 ₴ +500 Freespins

Pin Up Casino
Pin Up

Стартовий бонус Pin Up: до 10 000 грн та 250 FS.

Slotoking
Slotoking

150% + 125 FS бонус на перші депозити!

Безкоштовний ігровий автомат Avalon онлайн


Схожі ігрові автомати:

  ✔️ Волатильність:    Висока
  🛠 Виробник:    Microgaming
  ☰ Кількість ліній:    20
  🎰 Кількість барабанів:    3-3-3-3-3
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    х300
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    0.4 USD

Опис

ігровий автомат АвалонОстрів під назвою Авалон є дуже загадковим та таємничим. Багато хто називає цей острів обителью різних міфічних істот, які наділені таємними знаннями. Знання, які приховують ці істоти, не доступні для простих смертних. Також цей острів свого часу став притулком короля Артура, який переховувався тут після того, як у битві переміг Мородера.

Існує ймовірність, що десь у глибині озер, що знаходяться на острові, зберігається багато скарбів. Існує надання, згідно з яким саме на острові Авалон королю Артуру прекрасна німфа Наяда принесла в дар чарівний меч Екскалібур, котрий десятки років зберігався в надрах Авалону. Ігровий автомат Avalon подарував міфічним героям друге життя, яке вже підкорило багатьох гравців. На цьому сайті є ще крутий слот – Aztec Gold безкоштовно.

Огляд

Граючи на реальні гроші, можна поринути в глибини непізнаного світу, що манить своїми таємницями та прекрасними загадками, що чарують. Замок, котрий знаходиться в тумані, блукаючий привид прекрасної Наяди, середньовічний посуд та ювелірні прикраси – все це дозволить будь-кому бажаючому розгадати чарівну таємницю острова.

Для того щоб мати певну частину стародавніх багатств, необхідно для початку стати гравцем онлайн слота, що включає п’ять ігрових барабанів.

Важливо також зробити певну грошову ставку однією чи всіх двадцяти активних ігрових ліній. У цьому онлайн слоті можна виграти сорок комбінацій. Основна гра передбачає максимальний куш у розмірі 30 тисяч призових монет. Додаткові ігри які має ігровий автомат Авалон можуть принести користувачу двісті десять тисяч монет.

Допомагатимуть набирати дедалі більше монет будуть певні картинки, кожен із яких має власний коефіцієнт. Серед малюнків, які обіцяють куш, є як скатери, так і дикі знаки. Також є ризик-гра і бонусні барабанні обертання де можна реально виграти гроші.

Символи слота

Гральний апарат надає користувачеві безліч символів, за допомогою яких ви маєте шанс поповнити свої заощадження. Найменший коефіцієнт мають карткові символи, де туз – найбільший. Також є варіант більшого збагачення – коли випаде символ герба, срібного кубка чи старовинної брошки.

Як дикий символ тут виступає затуманений замок. Даний малюнок – можливість замінювати інші символи для того, щоб на екрані утворилися виграшні комбінації, і прибуток автоматично збільшився.

За умов, що гравцеві кілька разів трапляється знак, що символізує привид Наяди, гравець випадає можливість стати учасником безкоштовних ігор. Під час участі у безкоштовних іграх користувач може стати володарем символу старовинної скриньки, що згодом принесе гравцеві певний прибуток.

Ризик гра

Кожне вдале обертання барабанів дозволяє гравцеві стати учасником гри на подвоєння. При цьому слід зауважити, що для того, щоб зіграти на подвоєння, зовсім не важливо, яка сума виграшу у гравця буде рахуватися. Важливим є лише сам факт того, що ви стали переможцем.

У ризик-грі користувачеві пропонується зробити вибір і вгадати колір та масть загаданої карти. Якщо вгадуєте-виграш автоматично збільшується вдвічі. Коли ж на вас чекає програш – вся раніше виграна сума безповоротно згоряє. Ризикне двічі поспіль зіграти в цю гру – виграш може зрости вчетверо.

Фриспіни

У тому випадку, якщо на барабанах, що знаходяться під номерами два, три та чотири, у вас випадає картинка примарної Наяди – це знак того, що гравець став володарем дванадцяти барабанних обертань. Однак на цьому сюрпризи від примарної Наяди не закінчуються.

В ході ігор без грошей користувач має можливість отримати в нагороду ще один бонусний символ, представлений зображенням старовинної скриньки. У цьому контексті є ймовірність, що після закінчення обертань барабанів виграш може бути збільшений у сім разів.

Резюме

Для того, щоб гравцеві відкрилася вся краса гри він повинен взяти участь у цій грі і дійти до кінця. Ця гра відкриває перед користувачем можливість стати володарем великого виграшу, що зараховується на рахунок за допомогою безкоштовних барабанних обертань і за допомогою ризик-гри. Відвідування острова Авалон стане незабутньою пригодою та дуже цінним досвідом для будь-якого гравця.

Автор контенту: Рустем Мамієв