Про конференцію

15 грудня 2016 року відбудеться Четверта міжнародна конференція "Синергія: ІT освіта та ІT індустрія".
  
Мета конференції – створити дієву платформу для діалогу і стратегічного співробітництва між керівниками державних органів, вітчизняних та закордонних вищих навчальних закладів і провідних ІТ компаній.
 
Серед завдань конференції – створення механізмів визначення та вирішення кадрових проблем галузі, зокрема щодо визначення відповідності рівня кваліфікації випускників потребам галузі, підвищення інтересу молоді до ІТ спеціальностейта вдосконалення процесу освіти в сфері ІТ.
 
Попереднього року захід відвідали близько 200 представників владних, освітніх та бізнес-кіл, зокрема представники освітніх закладів з Литви, Польщі та Міжнародної федерації ІТ-наук, а цього року очікується ще ширше представництво від усіх зацікавлених сторін.

Участь у  нинішньому заході  приймуть керівники  провідних ІТ ВНЗ з усієї України, керівники та власники найбільших в Україні та Східній Європі ІТ – компаній, також участь візьме керівництво органів державної влади України  та визнані національні та зарубіжні експерти з питань розвитку ІТ освіти. 
  
Проведення заходу сприятиме поширенню кращого світового досвіду щодо розвитку ІТ освіти та її складових, консолідації пропозицій всіх учасників ринку, а також сприятиме налагодженню відносин у даній сфері та об’єднанню зусиль між всіма учасниками освітнього процесу.   
 
За результатами проведення конференції заплановано підготовку аналітичних матеріалів про стан розвитку освіти в сфері ІТ в Україні, а також рекомендацій щодо шляхів вдосконалення існуючого процесу підготовки фахівців ІТ галузі. 
 

Ключові тематики:

 

1. Автономія у ВНЗ:
- навчальні плани
- розподіл фінансових надходжень
- штатний розклад та залучення фахівців з ІТ-бізнесу до викладання
2. Залучення грантів - практика отримання фінасування ІТ ВНЗ. Як отримувати гранти спільно з компаніями?
Спеціальна тема: "Залучення дівчат до ІТ" 
3. Як ІТ-компаніям та ВНЗ заробляти разом. Економіка відносин
4. Зміст навчальної програми

5. Кадровий ресурс викладання ІТ 

6. Залучення кращих абітурієнтів до ІТ галузі
- промо-кампанії
- правила прийому
- розподіл держзамовлення

7. Нові стандарти вищої освіти у ІТ

8. Кращі практики співпраці компаній та ІТ-ВНЗ
* у тематиках можливі зміни!

 

 

Image: